Меню
Вашата количка

Smok G-Priv LP2 Pod празен под

Smok G-Priv LP2 Pod празен под

Оригинален продукт с код за проверка на Smok.

Посочената цена е за 1 брой празен под без изпарителна глава.

Съвместим с Smok G-Priv  и G-Priv Pro Pod Kit.

Капацитет 2мл.

Напишете мнение

Забележка: HTML не се потдържа!
Лош Добър